Etfal İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

Hizmet vermeye başlamış olduğu 2001 yılından bu yana birçok ilke imza atan etfal işitme cihazları dünya da hayatımızı şekillendiren modern teknolojik gelişmeleri takip eden yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışmalarını sürdürmktedir.

İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezleri işitme cihazları ve odyoloji konusunda faaliyet göstermekte olan bir işitme çözümleri sağlayıcısıdır.
İşitme cihazı sektörü içerisinde, işitme kaybı olan hastalarımız için daima en kaliteli ve rahat seçeneği sunmayı temel ilkesi haline getirmiş olan firmamız, Çalıştığı işitme cihazı alanında küresel bir kurumsal firma olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Ulaştığımız başarının arkasında, müşteri odaklı ve uygulamalarımızda sağlık,verimli kullanım, doğru cihazı seçme alanlanın da yaklaşımı yer alıyor.
Bünyesinde siemens signia ve diğer işitme cihazı firmaları alanlarında birden fazla hizmeti birarada barındıran yapısı ile işitme cihazları tarafından tercih edilen öncü ve ilkelerine bağlı kurumsal şirket olmuştur.

Vizyonumuz

Sağlık Sorunlarında İşitme Kaybı yaşayan hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimiz için vazgeçilemez.
iş ortağı olduğumuz, işitme cihazı sektöründeki diğer firmalar için de ilk akla gelen etfal işitme olarak kurumsal firma olmaktır.

Misyonumuz
Müşterilerimize, işitme cihazı uygulaması konusunda uzman kadromuz ve satış sonrası teknik servis hizmetimizle de işitme cihazı ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak vazgeçilmez ilkemizdir.
işitme cihazları konusunda uzman çalışanlarımızla hızlı, ekonomik ve öncü hizmetler sağlamaktır.

Hakkımızda
  • SİEMENS İŞİTME CİHALZARI
  • SİGNİA İŞİTME CİHAZI
  • İŞİTME KAYBI
  • ODYOLOJİK TETKİKLER
  • İŞİTME CİHAZI SATIŞ VE UYGULAMALARI
  • TEKNİK SERVİS
  • PİL VE AKSESUAR SATIŞI
  • ÖZEK KULAK KALIPLARI…

işitme kaybınız var ise İşitme cihazı almak için öncelikle Kulak Burun Boğaz doktoruna gitmelisiniz. (Eğer daha önceden doktor tarafından işitme cihazı önerildi ise veya hali hazırda işitme cihazı kullanılıyor ise doğrudan işitme merkezine başvurulur.)

Doktorunuz tarafından size işitme cihazı önerildi ise tasarımına ve işitme kaybı derecesine göre cihaz seçebilirsiniz.

SGK güvencesi kapsamındaysanız, işitme cihazı bedeli üzerinden, SGK’nin verdiği katkı tutarını düşerek işitme cihazınızı etfal işitme cihazlarından alabilirsiniz. İşitme cihazı bedeline SGK tarafından katkıda bulunulması için; Kurumla sözleşmeli resmi sağlık kurumlarınca en az 1 (bir) Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzman hekiminin yer aldığı Sağlık Kurulu Raporu’nun düzenlenmiş olması gerekmektedir.

Kurumsal İşletme

Bilimsel testlerle doğru tespit

İhtiyacınız olan tüm ürün ve aksesuarlar

Uzun garanti süresi

Daima en iyi fiyat garantisi ve ödeme kolaylıkları

X