Pure 13 BT

About.

Kulaklarına Bağlan

Yeni Pure 13 BT işitme cihazları. iPhone ve televizyona doğrudan bağlantı sağlayan birinci sınıf işitme

İşitme devrimi

Dünyanın önde gelen Signia deneyimi, Bluetooth-odaklı işitme alanındaki yeni bir dönem ile daha da kolaylaşıyor. Yeni Pure ™ 13 BT bireysel yaşam tarzınız için zahmetsiz işitme sağlar. Hareket halindeyken önemli olan herşeye kolayca bağlı kalın

Hayatın gerçek sesinin keyfini çıkartın

İş yerinde, alışverişte ya da dışarıda yemek yerken – ortam gürültüsünün fazla olduğu her yerde sohbetleri takip etmek yorucudur. İşitme engeli bulunmayanlar için bile aynı durum söz konusudur.

Pure 13 BT, böyle zorlu durumlarda zahmetsiz ve normal işitmeden daha iyi sonuç verir. * Buna ek olarak, myControl Uygulaması ile birlikte Pure 13 BT, en uygun kişiselleştirilmiş dinleme deneyimini sunar; böylece ne yaparsanız yapın neyin önemli olduğuna kolayca odaklanabilirsiniz.

*Bağımsız yapılan iki klinik çalışma Signia işitme cihazlarının binaural işleme ile bazı zorlu dinleme ortamlarında normal işitmeden daha iyi netice sağladığını gösterilmiştir.

Bluetooth odaklı işitmenin beş avantajı

[servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-compass” title=”Hareket okuyucu”]İşitme cihazları, hareket halindeyken bile optimal işitme sağlamak için ayarlarını myControl Uygulamasının hareket verilerine dayanarak ayarlar.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-shield” title=”Sese maruz kalma”]İşitme cihazları, işitme sağlığınız için size destek olur. Spor eğitmenine benzer bir şekilde, gürültüye maruz kalma durumuna göre kişisel profilinizi oluştururlar, böylece işitme deneyiminizi nasıl koruyacağınızı öğrenebilirsiniz.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-music” title=”Müzik”]En sevdiğiniz müziği işitme cihazlarınız ile doğrudan dinleyerek olağanüstü bir ses deneyimi yaşayın.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-phone” title=”Telefon çağrıları”]Telefon çağrılarını akıllı telefonunuzdan işitme cihazınıza kolayca aktarın.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-television” title=”StreamLine TV”]StreamLine TV sayesinde, televizyonunuzdan gelen ses doğrudan Pure 13 BT işitme cihazlarına iletilir. Ses seviyesini myControl Uygulaması ile ayarlayabilirsiniz.[/servicesbox]

Related Project

X