Pure Charge&Go Nx

About.

Pure Charge&Go Nx

Doğal ses dengesi ve doğrudan aktarım ile şarj edilebilen tek işitme cihazı

Dışarıda arkadaşlarınız ile yaptığınız aktivitelerin, uzun süren iş toplantılarının, sevdiğiniz müziği dinlemenin keyfini çıkartın. Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz aktivite sayısına ve ne kadar çalıştığınıza bakmaksızın, Signia’nın şarjı uzun süre dayanabilen yeni Pure Charge&Go cihazı size eşlik etmeye devam eder.

Adından da anlaşılacağı gibi Pure Charge&Go her anınızda yanınızdadır. Şarj et ve çık!

Kablosuz şarj etme

Signia Pure Charfge&Go ile birlikte endüktif şarj cihazı geliyor: İşitme cihazlarını şark aletine yerleştirdiğinizde otomatik olarak şarj olmaya başlar ve çıkardığınızda cihazlarınız otomatik olarak açılır.

Küçük, gizli, sofistike

Kulak arkasında neredeyse fark edilmeyen Pure Charge&Go işitme cihazı, en yüksek teknolojiye sahip şahane bir tasarımdır.Şık tasarımı ile en doğal ses, en yüksek işitme performansı ve üstün bağlantı konforu sunar.

Tüm seviyelerdeki işitme kayıpları için

Pure Charge&Go hafif,orta ve şiddetli işitme kaybı ile baş etmenizi sağlar ve size hayatın doğal sesini geri verir.

Dayanıklı yüksek performans

Yeniden şarj edilebilir yüksek kapasiteli lityum iyon güç bataryası sayesinde Signia Pure Charge&Go uzun ömürlü üstün işitme deneyimi sunar.

Kendi sesinizin doğal halini duyun

Yeni gittiğiniz bir yerin keyfini sevdiklerinizle birlikte çıkarmak, bir müzeyi ziyaret etmek gibi durumlarda yeni işitme cihazlarımız ses dünyasında zevk almanızı sağlar.

Kendi sesinizin doğal sesini tüm çevresindeki seslerle mükemmel bir şekilde birleştirir. Bu yeni hedeflerin ihtişamını keşfederken bile en doğal işitme deneyiminin ve en yüksek işitme performansının keyfini çıkarmanızı sağlar.

Doğrudan aktarım özelliği ile telefon görüşmelerinin, müzik dinlemenin ve televizyon izlemenin çıkartın.

En sevdiğiniz konseri veya televizyonda yeni bir filmi izlerken ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın – ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon.

myControl Uygulaması ile yeni işitme cihazlarımız çeşitli kaynaklardan ve uzaktan kumandadan ses akışı için mükemmel bağlantı sunar.

Kontrol kolaylığına bağlanın

[servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-phone” title=”Telefon”]Doğrudan Apple akıllı telefonunuzdan (ve Android akıllı telefonunuzdan StreamLine Mic ile) aramaları işitme cihazınıza iletin.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-music” title=”Müzik”]En sevdiğiniz müziklerinizi Apple cihazınızdaki işitme cihazınıza doğrudan aktarın (ve Android cihazınızdan StreamLine Mic ile) olağanüstü bir ses deneyimi yaşayın.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-television” title=”Televizyon”]StreamLine TV ile televizyonunuzdan gelen ses işitme cihazınıza doğrudan iletilir. Akışı başlatabilir ve myControl Uygulamasını kullanarak ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-microchip” title=”Uzaktan kumanda”]myControl Uygulaması işitme cihazı ayarlarınızı uzaktan değiştirmenize ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirmenize izin verir.

Akıllı telefonunuz yoksa miniPocket ™ son derece uygun uzaktan kumanda özelliği sunar.[/servicesbox]

Mükemmel bir uyum içinde sesin keyfini çıkarın.

[servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-assistive-listening-systems” title=”Kendi sesinizi duymak”]Birçok işitme cihazı kullanıcısı yüksek sesli ve doğal olmayan kendi sesini beğenmez.

Bu sorunu Dünya’da ilk ve tek olarak Signia işitme cihazları çözmektedir: OVP ™ (Own Voice Processing), size en doğal dinleme deneyimi için diğer tüm seslerin optimal işitilmesi ile birlikte doğal bir ses sağlar.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-volume-up” title=”Gürültüde konuşma”]Ses Kalitesi sayesinde, yeni işitme cihazlarımız her yerde gelişmiş gürültü bastırma teknolojileri sayesinde konuşulanları açıkça duymanızı sağlar.Restoran veya konferans gibi çok gürültülü ortamlarda bile karşınızdakini anlamanızı kolaylaştırır.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-commenting-o” title=”Hareket halindeyken konuşma”]3D Classifier en yüksek işitme performansının tadını çıkarmanıza izin vermek için her durumda gelişmiş otomatik kontrol sağlar. Hareket halindeyken bile optimum işitme sağlamak için, işitme cihazı ayarları myControl Uygulamasının hareket verilerini temel alarak otomatik olarak ayarlanır.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-podcast” title=”Kristal berraklığında ses”]Ses Netliği tüm ortamlarda en doğal ve gerçekçi sesi sunar. Bu en gürültülü ortamlarda bile kristal netliğin keyfini çıkarmanızı sağlar.[/servicesbox]

Not: Özellikler bireysel işitme cihazının konfigürasyonuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme Sağlığı Uzmanınız size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

İşitme cihazları için aksesuarlar

myControl Uygulaması

Tam kontrol elinizin altında.

myControl Uygulaması,yeni Signia işitme cihazlarınızı parmaklarınızın ucunda tam kontrol altına alıyor. Uygulama gelişmiş uzaktan kumanda seçenekleri sunar böylece ayarlarınızı değiştirebilir ve işitme cihazlarınızı tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Pure Charge&Go Nx Sıkça Sorulan Sorular

Hangi işitme kaybı seviyelerinde Pure Charge & Go uygundur?

Pure Charge&Go, tüm işitme kaybı seviyelerine (hafif, orta, şiddetli veya ileri) uygundur.

Pure Charge&Go pil süresi ne kadardır? Bütün gün boyunca tam şarj ile kullanabilir miyim?

Evet. Pure Charge&Go günlük 19 saat, aktarım özelliğini kullanmadan 17 saat, Bluetooth ile tüm gün kullanımda 5 saatlik bir ömür sunar. Ortalama günlük kullanımının 16 saat olduğu göz önünde bulundurulduğunda, doğrudan ses aktarımıyla bile pil ömrü hakkında herhangi bir endişe duymadan Pure Charge& Go cihazınızı kullanabilirsiniz.
Pure Charge&Go’nun tamamen şarj olma süresi yaklaşık 3 saatir. Tamamen sarj etmesem bile kullanabilir miyim?

Evet. Pure Charge&Go tarafından sağlanan hızlı şarj seçeneğiyle, 30 dakika şarj ile 6 saat boyunca işitme cihazlarını kullanabilirsiniz.
Lityum-İyon batarya piyasadaki diğer şarj edilebilir bataryalar ile kıyaslandığında avantajı nedir?

Lityum-İyon batarya şu anda piyasadaki en iyi ve en yeni çözümdür:

– Daha uzun günlük pil ömrü,
– Daha uzun toplam pil ömrü,
– Hızlı şarj seçeneği ile birlikte daha kısa şarj süresi ve
– Daha az karmaşıklık

Pure Charge & Go’nun temel faydası nedir?

Pure Charge&Go, devrim yaratan kablosuz endüktif şarjı ile aşağıdaki avantajları sunar:

– Cihazın şarj aletindeki boşluklara tam yerleşmesi nedeniyle kolay kullanım
– Kir ve birikintileri tutan elektronik kontaklar yok
– Geliştirilmiş su, ter ve toz direnci

Pure Charge&Go, rakiplerinden farklı olarak nasıl daha doğal ses dengesi sağlar?

Birçok işitme cihazı kullanıcısı, kendi sesini yüksek ve yapay bir şekilde duyar. Devrim niteliğindeki OVP özelliği ile Signia size doğal bir ses dengesi sağlar.
Telefon görüşmelerini ve müzik sesini doğrudan işitme cihazıma aktarabilir miyim?

Evet. Pure Charge&Go ile Apple cihazlarınızdan doğrudan aktarım, Bluetooh özelliği olan diğer akıllı cihazlarınızdan gelen sesi StreamLine Mic aksesuarımız ile doğrudan aktarabilirsiniz.
Click here for the list of made-for-iPhone compatible Apple devices

Televizyondan gelen sesi Pure Charge&Go cihazıma aktarabilir miyim?

Evet. StreamLine TV aksesuarımız ile televizyonunuzdan gelen sesi doğrudan

Pure Charge&Go işitme cihazlarınıza aktarabilirsiniz.
Pure Charge&Go işitme cihazları ne gibi kontrol avantajları sunuyor?

Cihaz üzerinde kontrol için bir buton mevcut Ayrıca, akıllı telefonunuza kolayca yüklenebilen myControl Uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilir.

Related Project

X