Silk Nx

About.

Silk Nx

En doğal ses sağlayan, kolay kullanımlı en küçük işitme cihazı

Küçük boyutu sayesinde kulağınızda cihaz olduğu fark edilmeden günlük hayatınıza rahatça devam edebilirsiniz.

Dünyanın en küçük işitme cihazlarından biri olan Silk, kulağınıza rahatça oturmasını sağlayan yumuşak silikon kalıpları sayesinde kullanmaya hazırdır. İyi işitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ekstra görünmezlik

Yeni Signia Silk % 20 daha küçültülerek cihazı kulağınızda neredeyse görünmez kılar.

Tak ve çık

Normal işitme cihazlarının aksine,farklı boyutlarda sunulan ve kulağa tam oturan silikon kalıplar sayesinde cihazınızı kullanmak için beklemenize gerek yok.

Net renk kodları

Sağda kırmızı, solda mavi renk kodlaması ile işitme cihazını doğru kulağa kolayca takmanıza yardımcı olur.

Telefon görüşmeleri ve müzik için mükemmel konumlandırma

Kulak arkası işitme cihazlarının aksine, Silk’in mikrofonları sesi kulak kanalının içinden iletir.

Böylelikle telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilir ve doğal yollarla müzik dinleyebilirsiniz. Silk’in doğallığı sayesinde işitme cihazınızı taktığınızı unutacaksınız.

Doğal akış ile net bir ses.

Çevredeki gürültü konuşma sırasında ekstra çaba sarf etmenize neden olur.

Silk Nx’in bu zorluğu asmak için ustalıkla donatılmıştır. Otomatik olarak istenmeyen sesleri ve arka plan gürültüsünü filtreleyerek sesin geldiği kişiye odaklanır. Herhangi bir güçlük ya da endişe duymaksızın, hayatın seslerini duymaya devam edebilirsiniz.

Bağlantı konforunun keyfini çıkartın

[servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-gamepad” title=”Uzaktan kontrol”]touchControl™ uygulaması Silk Nx isitme cihazınızın ayarlarını uzaktan degistirmenize ve tercihlerinize göre
kişiselleştirmenize olanak sağlar

Eğer akıllı telefonunuz yoksa miniPocket™ ile uzaktan ayar yapabilirsiniz.[/servicesbox]

Doğal sesin keyfini çıkartın

[servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-volume-up” title=”Gürültüde konuşma”]Ses Kalitesi ile yeni Silk Nx cihazlarımız her yerde gelişmiş gürültü bastırma teknolojileri sayesinde konuşmaları net bir şekilde duymanızı sağlar. Restoran veya konferans gibi çok gürültülü ortamlarda bile karşınızdakini anlamanızı kolaylaştırır.[/servicesbox][servicesbox style=”style3″ icon=”fa fa-assistive-listening-systems” title=”Net ses”]Pure 10’nun Ses netliği tüm ortamlarda en doğal ve gerçekçi sesi sunar.[/servicesbox]

Not: Özellikler isitme cihazının kisisel ayarlarına baglı olarak degisiklik gösterebilir. Isitme Saglıgı Uzmanınız hangi çözümün sizin için daha uygun oldugu konusunda size yardımcı olacaktır.

İşitme cihazları için aksesuarlar

touchControl Uygulaması

Akıllı telefonunuzu işitme cihazlarınız için gizli bir uzaktan kumandaya çevirin: TouchControl App ™ile yüksek seviyede kullanım rahatlığının keyfini çıkartın.

İşitme programlarını değiştirebilir  ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ses seviyesini, bas ve tizleri ayarlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon.

TouchControl Uygulamasını App Store ve Google Play’den temin edebilirsiniz.

miniPocket

Güvenli kontrol

Büyük uzaktan kumandalar veya akıllı telefonlar yerine, güvenilir ve uygun bir kontrol arayanlar için ideal çözümdür. Uyum ve kolay kullanımı ile miniPocket anahtarlığınıza takılabilecek kadar küçük ve taşınabilir ancak tüm önemli özellikler kontrol edebilecek kadar da küçüktür.

myHearing Uygulaması

Yeni işitme cihazınıza mümkün olduğunca çabuk alışın.

Kişisel destek, her yerde: myHearing Uygulaması rahat bir yolculuk ve zahmetsiz bir işitme için ihtiyacınız olan tüm destek araçlarını sağlar. Özel dinleme alıştırmalarını izleyebilir, kullanım kılavuzuna başvurabilir ve hareket halindeyken İşitme Sağlığı Uzmanınıza bağlanabilirsiniz.

İşitme Sağlığı Uzmanınız size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

Klik Dome

Tak ve çık

Farklı boyutları bulunan yumuşak silikon kalıplar kulağınıza mükemmel şekilde oturur ve doğal görünüm sağlar.

Silk Nx Sıkça Sorulan Sorular

  • Fark edilmeyen bir cihaz istiyorum. Silk Nx bunu karşılayabilir mi?

Evet. Yüksek derecede görünmezlik (önceki modelden% 20 daha küçük) ile yeni Silk “neredeyse görünmez” dir.

  • Silk işitme cihazlarımı uzaktan kontrol edebilir miyim?

Evet. Akıllı telefonunuza ücretsiz olarak yüklenebilen touchControl Uygulaması ile Silk işitme cihazlarınızın doğrudan ve kolayca kontrol edebilirsiniz.

  • Akıllı telefonum yok. Bu uygulama dışında uzaktan kontrol için başka seçenekler var mı?

Evet. MiniPocket aksesuarımız ile kolaylıkla uzaktan ayar yapabilirsiniz.

  • Telefon görüşmelerini, televizyon ve müzik sesini doğrudan Silk işitme cihazlarına aktarabilir miyim?

TouchControl App veya miniPocket aksesuarı ile etkinleştirdiğimiz Twin Phone işlevselliği sayesinde, telefonunuz işitme cihazınıza yakın olduğu takdirde her iki işitme cihazınıza da telefon görüşmelerinizi aktarabilirsiniz. Müzik ve TV akışı desteklenmez.

  • Sadece tek kulağımda işitme kaybı var. Bu durum için “görünmez” bir çözümünüz

Evet. Yeni Silk işitme cihazımızı yeni CROS Silk aksesuarımızla birlikte kullanabilirsiniz. Birbirleriyle uyumludurlar en iyi işitme kalitesini sağlarlar.

Related Project

X